Strona główna » Władimiriec T-25 » Skrzynia biegów » KOŁO ZĘBATE NAPĘDU WOM Z42 T-25 A2537260
ELEKTRYCZNE NOŻYCE SEKATOR DO GAŁĘZI EDUARD 32 MM SBARAGLIA
ELEKTRYCZNE NOŻYCE SEKATOR DO GAŁĘZI EDUARD 32 MM Kod: A3042   -Zakres cięcia od 32mm - 15mm ze zmianą częstotliwości - 260W bezszczotkowy silnik - Wyświetlacz numeryczny do cięcia i żywotność baterii. (jedyny na rynku) - Stalowe ostrza C75 -…
WAŁEK WOM  TRÓJKĄT   830 NM  L=1060MM
WAŁEK WOM  TRÓJKĄT   830 NM  L=1060MM   - Moc nominalna - 830 Nm - Krzyżak  30.2 x 92 - Rodzaj łącznika teleskopowego - Rura Trójkąt - Mocowanie do traktora - zatrzask bolec 1 3/8" – 6 frezów - Mocowanie do maszyny - zatrzask…
OLEJE
Platforma sadownicza wesołek
MIKROFILTRACJA OLEJU W CIĄGNIKACH ROLNICZYCH, MASZYNACH
Armatka
Tyrolbox
CIĄGNIK TAFE
wózek sadowniczy wesołek
KOŁO ZĘBATE NAPĘDU WOM Z42 T-25 A2537260
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: 4277
Kod producenta: A2537260
Stan produktu: Nowy
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
Złóż zamówienie dzisiaj. Wyślemy je w najbliższy dzień roboczy.
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Dane techniczne:
Szerokość - 28 mm
Ilość zębów - 42
Średnica zewnętrzna - 170 mm
Ilość frezów - 6
Wymiar frezów - 34 mm x 40 mm