Strona główna » Ogumienie » Opony » OPONA ROLNICZA BIEŻNIKOWANA ( NALEWKA ) – TRACTOR 6.50/80R15
ELEKTRYCZNE NOŻYCE SEKATOR DO GAŁĘZI EDUARD 32 MM SBARAGLIA
ELEKTRYCZNE NOŻYCE SEKATOR DO GAŁĘZI EDUARD 32 MM Kod: A3042   -Zakres cięcia od 32mm - 15mm ze zmianą częstotliwości - 260W bezszczotkowy silnik - Wyświetlacz numeryczny do cięcia i żywotność baterii. (jedyny na rynku) - Stalowe ostrza C75 -…